Kudy se k nám dostanete


PŘÍJEZD Z DÁLNICE D5


Směr z Plzně na Prahu sjeďte na EXIT 18 Beroun centrum a dále se řiďte směrovkami na obec Tetín, poté na obec Srbsko, přejeďte železniční přejezd, přejeďte most přes řeku a dejte se po směrovce doprava na obec Karlštejn.

Směr z Prahy na Plzeň sjeďte na EXIT 10 Karlštejn a dále se řidte směrovkami na obec Bubovice, poté na obec Mořina dále následuje obec Karlštejn.

PŘÍJEZD Z RYCHLOSTNÍ SILNICE R4


Směr na Prahu, sjeďte EXIT 18 na silnici 116 směrem na Řevnice/Mníšek p. B. Pokračujte po směrovkách do obce Řevnice, poté do obce Lety, pokračujte po směrovkách do obce Hlásná Třebáň a dále následuje obec Karlštejn.

Směr z Prahy, sjeďte EXIT na Všenory/Jíloviště. Z obce Jíloviště pokračujte po směrovkách na obec Všenory, následuje obec Dobřichovice,poté obec Lety, pokračujte po směrovkách do obce Hlásná Třebáň a dále následuje obec Karlštejn.

PŘÍJEZD Z DÁLNICE D1


Směr na Prahu sjeďte na EXIT 12 a zařaďte se na Pražský okruh/E50 směrem na Plzeň/Letiště, vyjeďte výjezdem 19 na obec Ořech , pokračujte po směrovkách do obce Chýnice, do obce Kuchař, poté do obce Mořina a dále následuje obec Karlštejn.

MĚSTYS KARLŠTEJN


Hotel Karlštejn se nachází v pěší zóně, která vede přímo k Hradu Karlštejn a to 50m nad náměstíčkem - červená budova po pravé straně. Pokud máte u nás zajištěné ubytování, stáváte se dopravní obsluhou a máte vjezd povolen(v případě zastavení obecním střážníkem uveďte tuto skutečnost). Zaparkujte před závorou hotelového parkoviště a vyčkejte do příchodu obsluhy. Poté Vám bude přidělené parkovací místo na hotelovém parkovišti,které je zabezpečené kamerovým systémem.

PĚŠKY NEBO VLAKEM


Při příjezdu vlakem nebo pěšky z centrálního parkoviště, řiďte se směrovkami HRAD (Hotel Karlštejn). Hotel Karlštejn se nachází v pěší zóně, která vede přímo k Hradu Karlštejn. Náš Hotel se nachází 50m nad náměstíčkem po pravé straně. V případě, že budete mít problém s orientací volejte prosím recepci + 420 311 600 900.

GPS SOUŘADNICE


49°56'16.479"N 14°11'18.44"E